Nasze sukcesy na Mistrzostwach Europy 1994-2006

RokKrajMiejscowośćpozNazwisko ImięDystansKat. Kogo reprezentował
1994Łotwa        
1995Estonia        
1996SzwecjaTrolebo1OstrowkiHenrykŚredniOpenNadleśnictwoTurawa
1996SzwecjaTrolebo2SłowikJanŚredniOpenNadleśnictwoTurawa
1997SzwecjaTrolebo TrojanowskiDamianŚredniH16ZSLGoraj
1998SzwecjaTrolebo WacławekPrzemysławŚredniH16ZSLGoraj
1999SzwecjaTrolebo KowalJarosławŚredniH16ZSLGoraj
1997FinlandiaTammela2SłowikJanŚredniOpenNadleśnictwoTurawa
1998Wegry        
1999SłowacjaRożnava1MikielskaDanutaSztafetaOpenNadleśnictwoOlsztynek
1999SlowacjaRożnava1MikielskiMarekSztafetaOpenNadleśnictwoOlsztynek
1999SlowacjaRożnava1ProtasiewiczwłodzimierzSztafetaOpenRDLPBiałystok
2000CzechyŠternberk3KrakiewiczJakubSredniM14NadleśnictwoBystrzyca Kłodzka
2000CzechyŠternberk3ZarzeckiArturSztafetaM20ZSLBiałowieża
2000CzechyŠternberk3RemiszewskiPawełSztafetaM20ZSLGoraj
2000CzechyŠternberk3MałyszkoZbigniewSztafetaM20ZSLBiałowieża
2001NorwegiaElverum1ZarzeckiArturSztafetaMixZSLBiałowieża
2001NorwegiaElverum1MalinowskaNataliaSztafetaMixindywidualnie 
2001NorwegiaElverum1MikielskaDanutaSztafetaMixNadleśnictwoOlsztynek
2001NorwegiaElverum3MikielskiDanielSztafetaM14NadleśnictwoOlsztynek
2001NorwegiaElverum3MikielskiWitoldSztafetaM14NadleśnictwoOlsztynek
2001NorwegiaElverum1MalinowskaNataliaŚredniW16indywidualnie 
2001NorwegiaElverum2MalinowskaNataliaSprintW16indywidualnie 
2002LitwaPalanga2SzumińskaOlgaSprintW18ZSLBiałowieża
2002LitwaPalanga1MikielskaDanutaSprintW40NadleśnictwoOlsztynek
2002LitwaPalanga1MikielskiDanielSprintM12NadleśnictwoOlsztynek
2002LitwaPalanga1MikielskiWitoldSprintM14NadleśnictwoOlsztynek
2002LitwaPalanga3GiedrojćJarosławSprintM18ZSLBiałowieża
2002LitwaPalanga3Olsson RebekaSztafetaW14Szwecja 
2002LitwaPalanga3KoniecznaJoannaSztafetaW14NadleśnictwoLipka
2002LitwaPalanga2VisnovaMichelaSztafetaW18Czechy 
2002LitwaPalanga2SzumińskaOlgaSztafetaW18ZSLBiałowieża
2002LitwaPalanga2ProtasiewiczKatarzynaSztafetaW18RDLPBiałystok
2002LitwaPalanga2MikielskiDanielSztafetaM14NadleśnictwoOlsztynek
2002LitwaPalanga2MikielskiWitoldSztafetaM14NadleśnictwoOlsztynek
2002LitwaPalanga3KrysiewiczŁukaszSztafetaM20ZSLBiałowieża
2002LitwaPalanga3WoronieckiDobrosławSztafetaM20ZSLBiałowieża
2002LitwaPalanga3ZarzeckiArturSztafetaM20ZSLBiałowieża
2002LitwaPalanga2KoniecznaJoannaŚredniW14NadleśnictwoLipka
2002LitwaPalanga3SzumińskaOlgaŚredniW18ZSLBiałowieża
2002LitwaPalanga2MikielskiDanielŚredniM12NadleśnictwoOlsztynek
2002LitwaPalanga MikielskiWitoldŚredniM14NadleśnictwoOlsztynek
2003PolskaBiałystok2MikielskiDanielŚredniM14NadleśnictwoOlsztynek
2003PolskaBiałystok1MikielskiWitoldŚredniM16NadleśnictwoOlsztynek
2003PolskaBiałystok3GiedrojćJarosławŚredniM20ZSLBiałowieża
2003PolskaBiałystok2MikielskaDanutaSprintW40NadleśnictwoOlsztynek
2003PolskaBiałystok2MikielskiDanielSprintM14NadleśnictwoOlsztynek
2003PolskaBiałystok2MikielskiWitoldSprintM16NadleśnictwoOlsztynek
2003PolskaBiałystok3CieślikMarcinSprintM20ZSLGoraj
2003PolskaBiałystok1PiekielnyMariuszSprintOpenindywidualnie 
2003PolskaBiałystok2HulanickaIrinaSprintOpenindywidualnie 
2003PolskaBiałystok3SkrzekutJanSprintOpenindywidualnie 
2003PolskaBiałystok3MikielskiDanielSztafetaM16NadleśnictwoOlsztynek
2003PolskaBiałystok3MikielskiWitoldSztafetaM16NadleśnictwoOlsztynek
2003PolskaBiałystok1BorowikDanielSztafetaM18ZSLBiałowieża
2003PolskaBiałystok1ZiarkoSebastianSztafetaM18ZSLBiałowieża
2003PolskaBiałystok1SzlaszyńskiAdrianSztafetaM18ZSLBiałowieża
2003PolskaBiałystok2BugajPiotrSztafetaM20ZSLGoraj
2003PolskaBiałystok2CieślikArkadiuszSztafetaM20ZSLGoraj
2003PolskaBiałystok2MatalewskiHubertSztafetaM20ZSLGoraj
2003PolskaBiałystok3RemiszewskiDamianSztafetaM20ZSLGoraj
2003PolskaBiałystok3Żmuda RafałSztafetaM20ZSLBiałowieża
2003PolskaBiałystok3HorobowiczGrzegorzSztafetaM23ZSLBiałowieża
2003PolskaBiałystok3Ruda-ErtelKrystynaSztafetaOpenLZDSiemianice
2003PolskaBiałystok3ErdmannMaciejSztafetaOpen  
2003PolskaBiałystok3KoniecznyMichałSztafetaOpen  
2004WegryBugac2MikielskaDanutaSprintW45NadleśnictwoOlsztynek
2004WegryBugac2MikielskiDanielSprintM14NadleśnictwoOlsztynek
2004WegryBugac2MikielskiWitoldSprintM16NadleśnictwoOlsztynek
2004WegryBugac1MikielskaDanutaŚredniW45NadleśnictwoOlsztynek
2004WegryBugac2MikielskiDanielŚredniM14NadleśnictwoOlsztynek
2004WegryBugac1MikielskiWitoldŚredniM16NadleśnictwoOlsztynek
2004WegryBugac1MikielskiDanielSztafetaM14  
2004WegryBugac1FehervariZsoltSztafetaM14Węgry 
2004WegryBugac1MikielskaDanutaSztafetaW45NadleśnictwoOlsztynek
2004WegryBugac1SarnowskiZygmuntSztafetaW45NadleśnictwoIława
2005ŁotwaVentspils3RutkowskiDamianSprintM18ZSLBiałowieża
2005ŁotwaVentspils3Jasnoch GrzegorzSztafetaM35NadleśnictwoGłęboki Bród
2005ŁotwaVentspils3RatajczakPiotrSztafetaM35BULiGLGdynia
2005ŁotwaVentspils3BączekDariuszSztafetaM35NadleśnictwoIlawa
2005ŁotwaVentspils2RutkowskiDamianSztafetaM20ZSLBiałowieża
2005ŁotwaVentspils2ZiarkoSebastianSztafetaM20ZSLBiałowieża
2005ŁotwaVentspils2SzlaszyńskiAdrianSztafetaM20ZSLBiałowieża
2006FinlandiaHyytiälä1ZiarkoSebastianSprintM20ZSLBiałowieża
2006FinlandiaHyytiälä3SzlaszyńskiAdrianSprintM20ZSLBiałowieża
2006FinlandiaHyytiälä3MikielskiWitoldSprintM18NadleśnictwoOlsztynek
2006FinlandiaHyytiälä2ZiarkoSebastianŚredniM20ZSLBiałowieża
2006FinlandiaHyytiälä3GawryśJarosławŚredniM20ZSLBiałowieża
2006FinlandiaHyytiälä1MikielskiWitoldŚredniM18NadleśnictwoOlsztynek
2006FinlandiaHyytiälä3MikielskiDanielSztafetaOpenNadleśnictwoOlsztynek
2006FinlandiaHyytiälä3MikielskaDanutaSztafetaOpenNadleśnictwoOlsztynek
2006FinlandiaHyytiälä3SarnowskiZygmuntSztafetaOpenNadleśnictwoIława

Nasze sukcesy na Mistrzostwach Europy 2007-2011

RokKrajMiejscowośćpozNazwisko ImięDystansKat. Kogo reprezentował
2007EstoniaJoõulumäe2MikielskaDanutaSprintW45NadlesnictwoOlsztynek
2007EstoniaJoõulumäe3MikielskiDanielŚredniM18NadlesnictwoOlsztynek
2007EstoniaJoõulumäe3MikielskiDanielSztafetaM18NadleśnictwoOlsztynek
2007EstoniaJoõulumäe3Ginda - KopećPiotrSztafetaM18ZSLGoraj
2007EstoniaJoõulumäe3PlagaKarolSztafetaM18ZSLBiałowieża
2007EstoniaJoõulumäe2ErtelRadosławSztafetaOpenLZDSiemianice
2007EstoniaJoõulumäe2GiedrojćJarosławSztafetaOpenNadleśnictwoAugustów
2007EstoniaJoõulumäe2RembackiKamilSztafetaOpenZSLGoraj
2008NiemcyRegensburg1MikielskiDanielSprintM18NadleśnictwoOlsztynek
2008NiemcyRegensburg2MikielskiWitoldSprintM20NadleśnictwoOlsztynek
2008NiemcyRegensburg3MikielskaDanutaSprintW45NadleśnictwoOlsztynek
2008NiemcyRegensburg1MikielskiDanielŚredniM18NadleśnictwoOlsztynek
2008NiemcyRegensburg2MikowskaKingaSprintOpenNadleśnictwoOlsztynek
2008NiemcyRegensburg3MikowskaKingaŚredniOpenNadleśnictwoOlsztynek
2008NiemcyRegensburg2MikielskaDanutaSztafetaW45NadleśnictwoOlsztynek
2008NiemcyRegensburg2KoniecznaKrystynaSztafetaW45NadleśnictwoLipka
2008NiemcyRegensburg2ChwołkaBarbaraSztafetaW45LZDSiemianice
2009CzechyZlate Hory1WańczykZuzannaSprintW12NadleśnictwoOstrów Mazowiecka
2009CzechyZlate Hory1MikowskaKingaSprintW20NadleśnictwoOlsztynek
2009CzechyZlate Hory3BiziukHalinaSprintW50NadleśnictwoKorpele
2009CzechyZlate Hory3MikielskiDanielSprintM20NadleśnictwoOlsztynek
2009CzechyZlate Hory1WańczykZuzannaŚredniW12NadleśnictwoOstrów Mazowiecka
2009CzechyZlate Hory1MikowskaKingaŚredniW20NadleśnictwoOlsztynek
2009CzechyZlate Hory1WańczykZuzannaSztafetaW12NadleśnictwoOstrów Mazowiecka
2009CzechyZlate Hory1FreimaneGunitaSztafetaW12Łotwa 
2009CzechyZlate Hory2CieślikSławomirSztafetaM20ZSLGoraj
2009CzechyZlate Hory2RembackiKamilSztafetaM20ZSLGoraj
2009CzechyZlate Hory2MikielskiDanielSztafetaM20NadleśnictwoOlsztynek
2009CzechyZlate Hory3Turska ElżbietaSztafetaW20ZSLRuciane Nida
2009CzechyZlate Hory3SzczepańskaJagodaSztafetaW20ZSLGoraj
2009CzechyZlate Hory3LickiewiczJoannaSztafetaW20BuLiGLBiazstok
2009CzechyZlate Hory2BiziukHalinaSztafetaW45NadleśnictwoKorpele
2009CzechyZlate Hory2MikielskaDanutaSztafetaW45NadleśnictwoOlsztynek
2009CzechyZlate Hory2EngelUtaSztafetaW45Niemcy 
2010DaniaNymindegab2MikielskiDanielSprintM20NadleśnictwoOlsztynek
2010DaniaNymindegab2MikowskaKingaSprintW21NadleśnictwoOlsztynek
2010DaniaNymindegab2RosińskiMarcinSprintM16NadleśnictwoOstrów Mazowiecka
2010DaniaNymindegab2WańczykZuzannaSprintW14NadleśnictwoOstrów Mazowiecka
2010DaniaNymindegab3LarssonUrbanSprintM55indywidualnieCon Bio
2010DaniaNymindegab3MikielskaDanutaSprintW50NadleśnictwoOlsztynek
2010DaniaNymindegab1MikielskiDanielŚredniM20NadleśnictwoOlsztynek
2010DaniaNymindegab2FabisiakMateuszŚredniM20ZSLRuciane Nida
2010DaniaNymindegab2RosińskiMarcinŚredniM16NadleśnictwoOstrów Mazowiecka
2010DaniaNymindegab2WańczykZuzannaŚredniW14NadleśnictwoOstrów Mazowiecka
2010DaniaNymindegab3BiziukHalinaŚredniW50NadleśnictwoKorpele
2010DaniaNymindegab3FrejlichSebastianŚredniM20ZSLRuciane Nida
2010DaniaNymindegab1MikielskiDanielSztafetaM20NadleśnictwoOlsztynek
2010DaniaNymindegab1FrejlichSebastianSztafetaM20ZSLRuciane Nida
2010DaniaNymindegab1FabisiakMateuszSztafetaM20ZSLRuciane Nida
2010DaniaNymindegab2CieślikSławomirSztafetaM20ZSLGoraj
2010DaniaNymindegab2DomianGrzegorzSztafetaM20ZSLRuciane Nida
2010DaniaNymindegab2PiotrŁukaszSztafetaM20ZSLGoraj
2010DaniaNymindegab3RosińskiMarcinSztafetaM20NadleśnictwoOstrów Mazowiecka
2010DaniaNymindegab3KondradKrisztinaSztafetaM20Węgry 
2010DaniaNymindegab3FiloBernatSztafetaM20Węgry 
2010DaniaNymindegab1WańczykZuzannaSztafetaW14NadleśnictwoOstrów Mazowiecka
2010DaniaNymindegab1FreimaneGunitaSztafetaW14Łotwa 
2010DaniaNymindegab2Turska ElżbietaSztafetaW20ZSLRuciane Nida
2010DaniaNymindegab2SzczepańskaJagodaSztafetaW20ZSLGoraj
2010DaniaNymindegab2BełzIzabelaSztafetaW20ZSLBiłgoraj
2010DaniaNymindegab3MikielskaDanutaSztafetaW45NadleśnictwoOlsztynek
2010DaniaNymindegab3BiziukHalinaSztafetaW45NadleśnictwoKorpele
2010DaniaNymindegab3KoniecznaKrystynaSztafetaW45NadleśnictwoLipka
2011NorwegiaLillehammer1PietraszkoKarolŚredniM18ZSLBiałowieża
2011NorwegiaLillehammer1PiotrŁukaszŚredniM20ZSLGoraj
2011NorwegiaLillehammer2FabisiakMateuszŚredniM20ZSLRuciane Nida
2011NorwegiaLillehammer3DomianGrzegorzŚredniM20ZSLRuciane Nida
2011NorwegiaLillehammer2PiesiewiczTomaszŚredniOpenindywidualnie 
2011NorwegiaLillehammer2KarpowAnnaŚredniW14ZSLRuciane Nida
2011NorwegiaLillehammer1SierzputowskaZuzannaŚredniW16indywidualnie 
2011NorwegiaLillehammer3BorukMajaŚredniW18ZSLRuciane Nida
2011NorwegiaLillehammer3MikowskaKingaŚredniW21NadleśnictwoOlsztynek
2011NorwegiaLillehammer2GrabowskiSzymonSprintM18ZSLBiałowieża
2011NorwegiaLillehammer3PietraszkoKarolSprintM18ZSLBiałowieża
2011NorwegiaLillehammer1FabisiakMateuszSprintM20ZSLRuciane Nida
2011NorwegiaLillehammer3FrejlichSebastianSprintM20ZSLRuciane Nida
2011NorwegiaLillehammer2PiesiewiczTomaszSprintOpenNadleśnictwoKorpele
2011NorwegiaLillehammer3KarpowAnnaSprintW14ZSLRuciane Nida
2011NorwegiaLillehammer1SierzputowskaZuzannaSprintW16indywidualnie 
2011NorwegiaLillehammer2BorukMajaSprintW18ZSLRuciane Nida
2011NorwegiaLillehammer3BiziukHalinaSprintW50NadleśnictwoKorpele
2011NorwegiaLillehammer3PiesiewiczTomaszSztafetaM12NadleśnictwoKorpele
2011NorwegiaLillehammer3SierzputowskiJózefSztafetaM12indywidualnie 
2011NorwegiaLillehammer1DomianGrzegorzSztafetaM20ZSLRuciane Nida
2011NorwegiaLillehammer1FrejlichSebastianSztafetaM20ZSLRuciane Nida
2011NorwegiaLillehammer1FabisiakMateuszSztafetaM20ZSLRuciane Nida
2011NorwegiaLillehammer3PiotrŁukaszSztafetaM20ZSLGoraj
2011NorwegiaLillehammer3GrabowskiSzymonSztafetaM20ZSLBiałowieża
2011NorwegiaLillehammer3PietraszkoKarolSztafetaM20ZSLBiałowieża
2011NorwegiaLillehammer3JelińskiZygmuntSztafetaOpenZSLGoraj
2011NorwegiaLillehammer3KrakiewiczAdamSztafetaOpenNadleśnictwoBystrzyca Kłodzka
2011NorwegiaLillehammer1BorukMajaSztafetaW18ZSLBiałowieża
2011NorwegiaLillehammer1KarpowAnnaSztafetaW18ZSLRuciane Nida
2011NorwegiaLillehammer1LickiewiczJoannaSztafetaW18BuLiGLBiałystok
2011NorwegiaLillehammer3BiziukHalinaSztafetaW45NadleśnictwoKorpele
2011NorwegiaLillehammer3SzczepańskaViolettaSztafetaW45ZSLRuciane Nida
2011NorwegiaLillehammer3MikielskaDanutaSztafetaW45NadleśnictwoOlsztynek