Z wielkim smutkiem informujemy, że 15 października 2009 roku odszedł od nas nasz kolega i wielki przyjaciel Edward Jędryszczak. Edward był założycielem i członkiem naszego Komitetu. Jego ciepłe i przyjacielskie usposobienie udzielało się wszystkim, którzy z Edwardem mieli sposobność przebywać.
Po raz pierwszy pojawił się w naszym gronie w Goraju na II Mistrzostwach Polski Leśników w Biegu na Orientację w 1999 roku. Zajął wówczas trzecie miejsce, ale od roku 2000 do 2008 zajmował wyłącznie pierwsze lokaty. Z tej rywalizacji czerpał radość i potrafił się tą radością dzielić. Nigdy nie przeceniał swoich sukcesów i mimo zwycięstw zawsze twierdził, że można było lepiej.
Pracując społecznie w naszym Komitecie potrafił dostrzec rzeczy najbardziej istotne, a Jego spostrzeżenia i rady były dla nas niezwykle cenne. Dzięki Edwardowi nasze coroczne spotkania miały odpowiedni poziom organizacyjny, potrafił zwrócić uwagę na szczegóły, które umykały naszej uwadze. Razem stworzyliśmy rzecz może niewielką, ale dającą radość nam i ponad tysięcznej rzeszy polskich leśników uczestniczących w naszych leśnych spotkaniach.
Dziękujemy za to, że mogliśmy Go znać.
 
Ogólnopolski Komitet Organizacyjny
Biegu na Orientacje Leśników